آزمون آیلتس (IELTS)

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آزمون‌های بین‌المللی
  4. chevron_right
  5. آزمون آیلتس (IELTS)

آشنایی کلی با آزمون آیلتس

آیلتس در رشت – آزمون آیلتس با رویکردی جهانی و کاربردی استثنائی در بحث آموزش و مهاجرت نوعی آزمون تعیین سطح استاندارد از زبان آموزان است که در دو بخش جنرال و آکادمیک به انتخاب شما برگزار میشود.

آزمون آیلتس 9 نمره در 3 بخش شنیداری؛درک مطلب و نوشتاری به صورت کتبی و 1 بخش مصاحبه شفاهی دارد. این آزمون مردودی ندارد اما هر سطح از نمره نشانگر وضعیت کلی زبان انگلیسی شماست و با توجه به نیاز شما می بایست آن سطح از نمره را به دست آورید.

چرا پاسارگاد؟

آیلتس در رشت -اساتید این دوره ها اساتید عادی دوره های ترمیک آموزش زبان نیستند و هرکدام به صورت ویژه به تدریس این مهارت ها اشتغال دارند. سابقه ی بالا ؛ به روز بودن و آموزش در راستای آزمون از ویژگی های برجسته اساتید آیلتس موسسه زبان پاسارگاد رشت هستند.

تنوع در انتخاب کلاس

آیلتس در رشت – کلاس های گروهی ویژه آمادگی آزمون آیلتس در موسسه زبان پاسارگاد به طور مستمر در سطوح مختلف و با کیفیت بی نظیر در حال برگزاری است.کلاس های خصوصی نیز برای افرادی که محدودیت زمانی دارند نیز در این موسسه دایر می باشد.

سوابق و کارنامه ها

آیلتس در رشت – بر دیوار افتخارات موسسه زبان پاسارگاد تعداد بالایی از سوابق و کارنامه های زبان آموزان مختلف وجود دارد. نمرات 8.5 آکادمیک در آنها بسیار دیده می شود و این نشان از قدرت استاد آیلتس موسسه زبان پاسارگاد می باشد.

انواع کلاس آیلتس در پاسارگاد
 آیلتس در رشت -آموزش تخصصی آیلتس در موسسه زبان پاسارگاد رشت به دو سبک خصوصی و گروهی برگزار می گردد که هر متقاضی با توجه به نمره و مدت زمان تا روز آزمون پس از دریافت مشاوره ی موثر با مشاورین ما می تواند کلاس مناسب شرایط خود را انتخاب کند
کلاس گروهی آیلتس در رشت
 آیلتس در رشت -موسسه زبان پاسارگاد رشت به عنوان تخصصی ترین مراکز آموزش زبان های دوم و آیلتس در استان گیلان اقدام به برگزاری کلاس گروهی آیلتس حضوری در رشت نموده است. این کلاس ها با ظرافت بسیار بالایی طراحی شده اند و افراد در وضعیت کمی بالاتر از سطح مبتدی میتوانند وارد ترم نخست از هشت ترم پیشبینی شده شوند و در مسیر آیلتس قرار گیرند. این دوره ها فقط با جمعیت 6 نفر برگزار می شوند و دوره های فشرده گروهی آیلتس نام دارند. با این برنامه و به صورت ایده آل با رعایت برنامه مطالعاتی در منزل که توسط اساتید به شما ارائه می گردد می توانید در کمتر از یکسال به نمره دلخواه خود دست یابید. برای کسب اطلاعات تکمیلی با مشاورین ما تماس بگیرید و یا در واتس اپ و اینستاگرام پیام بفرستید.
کلاس خصوصی آیلتس در رشت
 آیلتس در رشت – موسسه زبان پاسارگاد رشت به عنوان تخصصی ترین مراکز آموزش زبان های دوم و آیلتس در استان گیلان اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی آیلتس به صورت حضوری و آنلاین می نماید. متقاضیان پس از انجام تعیین سطح و مشاوره شدن و اعلام نمره ی دلخواه و مدت زمان موجود، بر اسا برنامه های پاسارگاد وارد کلاس های خصوصی یک نفره شده و در مسیر صحیح آموزش آیلتس حرکت کنند. این دوره ها از یک الی 6 جلسه در هفته بر اساس نیاز زبان آموز طراحی می شود و در مسیر آموزش همیشه مورد چکاپ تیم پشتیبانی هستید تا مطمئن شویم به هدف خود خواهید رسید. برای کسب اطلاعات تکمیلی با مشاورین ما تماس بگیرید و یا در واتس اپ و اینستاگرام پیام بفرستید.

برای دیدن نمونه کارنامه ها اینجا کلیک کنید

برنامه ریزی منظم

آیلتس در رشت – دفترچه برنامه ریزی پاسارگاد که به زبان آموزان آیلتس داده می شود نشانگر منظم ترین برنامه ریزی موجود است که در پاسارگاد برای شما فراهم است.

دوره های آمادگی آزمون IELTS

در این دوره سعی شده است تا بتوان با شبیه سازی حداکثری با شرایط روز آزمون؛ در اولین هدف بخش مهمی از استرس داوطلبین برای شرکت در آزمون اصلی را بشکند و در اهداف ثانویه بتواند با ارائه ی کارنامه ای صحیح و تحلیل چهره به چهره با داوطلبین نکات مثبت و منفی؛نقاط ضعف و قوت و راهکار فائق آمدن بر ایرادات به منظور پیشرفت هرچه بیشتر را به داوطلبین ارائه بدهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طول دوره و منابع مورد نظر با ما تماس بگیرید.

لطفا از تصاویر منتخب دوره آیلتس دیدن فرمایید

Instagram
RSS
TELEGRAM
فهرست