کلاس آنلاین زبان پاسارگاد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار پاسارگاد
  4. chevron_right
  5. کلاس آنلاین زبان پاسارگاد

کلاس آنلاین زبان های انگلیسی آلمانی ایتالیایی اسپانیایی روسی کره ای ترکی استانبولی فرانسوی و آیلتس تحت نظر متد موسسه زبان پاسارگاد رشت با برنامه ها و شرایط ویژه همیشه پاسخگوی نیاز افراد از سراسر این کره خاکی بوده و خواهد بود.

این کلاس ها با بالاترین کیفیت به صورت صوتی و تصویری و با قابلیت ضبط تمام جلسات و امکان دانلود و تماشای آنلاین ها به سادگی، در کنار تدریس برجسته ترین اساتید دوره دیده و با داتش و قوی ترین چارت های آموزشی، کلاس های آنلاین پاسارگاد را از سایر کلاس ها متمایز می کند.

در حالت کلاس های گروهی زبان آلمانی در یک دوره یک سطح کامل مانند A1,A2,B1 را آموزش می دهد و هرکدام از این دوره ها بیش از 3 ماه زمان نمیبرد.

در حالت کلاس های گروهی زبان فرانسوی در یک دوره یک سطح کامل مانند A1,A2,B1 را آموزش می دهد و هرکدام از این دوره ها بیش از 3 ماه زمان نمیبرد.

در حالت کلاس های گروهی زبان ترکی استانبولی در یک دوره یک سطح کامل مانند A1,A2,B1 را آموزش می دهد و هرکدام از این دوره ها بیش از 3 ماه زمان نمیبرد.

در حالت کلاس های گروهی زبان انگلیسی در یک دوره یک سطح کامل مانند A1,A2,B1 را آموزش می دهد و هرکدام از این دوره ها بیش از 3 ماه زمان نمیبرد.

در حالت کلاس های گروهی زبان اسپانیایی در یک دوره یک سطح کامل مانند A1,A2,B1 را آموزش می دهد و هرکدام از این دوره ها بیش از 3 ماه زمان نمیبرد.

در حالت کلاس های خصوصی زبان روسی در یک دوره یک سطح کامل مانند A1,A2,B1 را آموزش می دهد و هرکدام از این دوره ها بیش از 2 ماه زمان نمیبرد.

در حالت کلاس های گروهی زبان ایتالیایی در یک دوره یک سطح کامل مانند A1,A2,B1 را آموزش می دهد و هرکدام از این دوره ها بیش از 3 ماه زمان نمیبرد.

 

 

فهرست