دوره گروهی حضوری چهار نفره +MV

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار پاسارگاد
  4. chevron_right
  5. دوره گروهی حضوری چهار نفره +MV

دوره گروهی حضوری چهار نفره +MV به صورت اختصاصی توسط  موسسه زبان پاسارگاد رشت طراحی شده است. این دوره ها با هدف ارائه بالاترین کیفیت آموزشی به صورت حضوری فقط با جمعیت چهار نفر برای زبان های انگلیسی ، آلمانی اجرا می گردد.

نکته ای که باعث ایجاد تفاوت بین دوره گروهی حضوری چهار نفره +MV پاسارگاد با سایر دوره ها می گردد علاوه بر محدود بودن تعداد نفرات هرکلاس، تمرین هایی است که در کلاس ها برای به حداکثر رساندن توان و جرات مکالمه شما در کنار افزایش دانش زبانی شما اجرا می گردد. طول مدت زمان این دوره ها ماکسیمم سه ماه و نیم مفید می باشد و در هر دوره یک سطح کامل از زبان مورد نظر پوشش داده می شود. یکی دیگر از ویژگی های این دوره ها برگزاری آن در معمولا یک روز هفته و عموما پنجشنبه هاست. این باعث می شود که افراد بیشتری که مشغله زیادی دارند بتوانند خود را برای شرکت در این کلاس ها آماده کنند. دوره گروهی حضوری چهارنفره مکالمه ای پاسارگاد راه گشای آموزش زبان انگلیسی و آلمانی به شماست.

این دوره ها بسیار پرطرفدار بوده و پس از پایان سطح A1 برای سایر سطوح نیز برگزار می گردد. امیدواریم با اجرای این سبک کلاس بتوانیم کیفیت یادگیری زبان و به خصوص مکالمه زبان آلمانی و انگلیسی را بهبود بخشیم. دوره گروهی حضوری چهار نفره پاسارگاد برای زبان آلمانی و انگلیسی معجزه خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی دقیق با ما در تماس باشید و یا از طریق اینستاگرام و واتس اپ با ما به گفتگو بپردازید.

 

  • جدیدترین برنامه آلمانی: پنجشنبه ها ساعت 9 الی 12 واحد پارک شهر
  • جدیدترین برنامه آلمانی: دوشنبه ها 15 -18 واجد پارک شهر
  • جدیدترین برنامه انگلیسی: پنجشنبه ها ساعت 13:30-16:30 واحد پارک شهر

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

شعبه یک:خیابان پارک شهر خیابان پوریای ولی

01333342695

شعبه دو : بیستون – ابتدای رشتیان

01333569701

09037230834

 

آلمانی در رشت
آلمانی در رشت

 

 

 

 

 

دیدن کارنامه های آلمانی زبان آموزان پاسارگاد

 

 

 

فهرست